< Όλα τα θέματα

Ελλιπής φωτισμός στην Οδό Δαιδάλου

παρακαλώ μεριμνήστε για το φωτισμό της οδού Δαιδάλου καθώς περνάνε πολλά παιδιά από το δρόμο λόγω του γηπέδου και τις βραδινές ώρες είναι εντελώς σκοτεινός ο δρόμος, με αποτέλεσμα να μην τον καθιστούν ασφαλή.Μία επίσκεψη από το γήπεδο προς τα κάτω θα σας κατατόπιζε. Ο μοναδικός φωτισμός προέρχεται από τα φώτα των καταστημάτων.

1 σχόλιο

  • Ο/Η Δήμος Αγίου Δημητρίου λέει:

    Καλημέρα,
    Παρακαλώ όπως διευκρινιστεί αν το αίτημα αφορά τοποθέτηση νέων φωτιστικών ιστών ή αν αν πρόκειται για καμένους λαμπτήρες. Στην τελευταία περίπτωση παρακαλώ διευκρινίστε τα ακριβή σημεία (διεύθυνση – νούμερο).

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *