< Όλα τα θέματα

Ελλειψη φωτισμού

Παρακαλώ όπως τοποθετηθούν περισσότερες λάμπες φωτισμού στην οδό Τερψιχόρης ακριβώς γύρω από το 1ο Δημοτικό και το Λύκειο διότι χρόνια τώρα το ζητάμε. Κινδυνεύουμε γιατί έχει πάρα πολύ σκοτάδι στον συγκεκριμένο δρόμο διότι δεν υπάρχουν κατοικίες στο τετράγωνο από την πλευρά που είναι τα σχολεία με αποτέλεσμα να φοβάται ο κόσμος και ειδικά νέα παιδιά που στο παρελθόν έχουν κινδυνέψει αρκετά παιδιά. Παρκάρουνε άφοβα αυτοκινήτα γιατί έχει σκοτάδια και κάνουν τις συναλλαγές τους άφοβα.Επιτέλους δώστε λύση και βάλτε παραπάνω λάμπες από την Τερψιχόρης και Παπανδρέου έως την Σ.Βενιζέλουλ. Ευχαριστώ πολύ.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *