< Όλα τα θέματα

ελλειπης φωτισμος στην οδο Ιωαννινων

Στην οδο ιωαννινων 1-3 ειναι πολυ σκοτεινα το βραδυ. Δεν υπαρχει φωτισμος

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Σε απάντηση του αιτήματός σας, σας ενημερώνουμε ότι πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση λαμπτήρα φωτισμού στην οδό Ιωαννίνων 1-3 στις 19/02/2020.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου