< Όλα τα θέματα

Δεν υπάρχει φωτισμος

Μενω Ιωαννίνων κ Πίνδου 5 και εδώ κ τρεις ημέρες δεν υπάρχει καθόλου φωτισμός(καμμένες λάμπες σε όλες τις κολόνες η κάτι άλλο?) στις οδούς Πίνδου κ Ιωαννίνων (ακριβώς πίσω από τον παράδρομο Βουλιαγμένης στο μετρό Ηλιούπολης) αλλά κ στους γύρω δρόμους.Πληρης συσκότιση!Παρακαλώ πολύ να μεριμνήσετε για αυτο

1 σχόλιο

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *