< Όλα τα θέματα

Βλάβη φωτισμού

Γεια σας. Σας ενημερώνουμε, ότι στην αρχή της οδού Φιλικής Εταιρείας, μεταξύ Ηρώων Πολυτεχνείου και Άρτης, δε λειτουργεί ο φωτισμός στις κολώνες εδώ και αρκετές ημέρες.
Ευχαριστούμε, καλή δύναμη.

1 σχόλιο

  • Ο/Η Δήμος Αγίου Δημητρίου λέει:

    καλησπέρα σας,

    Σας ενημερώνουμε ότι ο φωτισμός στην οδό Φιλικής Εταιρείας (μεταξύ Ηρώων Πολυτεχνείου και Άρτης) έχει αποκατασταθεί.

    Στη διάθεσή σας για κάθε διευκρίνιση.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό

    Αγγελική Θεμελίου

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *