< Όλα τα θέματα

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

Η ΛΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΩΝΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΛΕΜΕΣΣΟΥ 6-8 ΣΒΗΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΕΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

1 σχόλιο

  • Ο/Η dadmay λέει:

    Πραγματοποιήθηκε αντικατάσταση του καμένου λαμπτήρα φωτισμού στην οδό Λεμεσσού 6-8, στις 19/02/2020.

    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγελική Θεμελίου