< Όλα τα θέματα

ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΜΕΝΗΣ ΛΑΜΠΑΣ

ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΜΕΝΗΣ ΛΑΜΠΑΣ ΣΤΗ ΟΔΟΣ ΠΑΡΝΑΣΙΔΟΣ 54 ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ

1 σχόλιο

  • Ο/Η ΔΗΜΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ λέει:

    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως πραγματοποιήθηκε αλλαγή της καμμένης λάμπας στην οδό Παρνασίδος 54, στις 16/04/2019.

    Ο Αντιδήμαρχος Περιβάλλοντος & Πολιτικής Προστασίας

    Νικόλαος Συρράκος

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *