< Όλα τα θέματα

Αλλαγή καμένης λάμπας σε κολώνα φωτισμού

Παρακαλώ όπως προβείτε στις απαραίτητες ενέργειές, προκειμένου να αντικατασταθεί η καμένη λάμπα επι της οδού Μ. Καραολή 04 Αγιού Δημητρίου. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και ευελπιστώ την άμεση αποκατάσταση της.

1 σχόλιο