< Όλα τα θέματα

Έλλειψη Φωτισμού

Καλημέρα σας…Διαμένω εδώ και 10 χρόνια στην οδό Θαλή 5 του Αγίου Δημητρίου..Ο στύλος της ΔΕΗ δεν φέρει λαμπτήρα με αποτέλεσμα το πλήρη σκοτισμο του στενού τις βραδυνές ώρες…Ανάφερα το πρόβλημα στο δεδηε και μου είπαν ότι είναι αρμόδιος ο Δήμος…
Σας παρακαλώ πολύ φροντίστε να τοποθετεί λαμπτηρας στο στύλο
Με εκτίμηση στο έργο σας…

1 σχόλιο

  • Ο/Η Δήμος Αγίου Δημητρίου λέει:

    Tο αίτημά σας διαβιβάστηκε στη Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών, στις 15/05/2020.
    Για το Τμήμα Ηλ/σμού – Μηχ/κό
    Αγγλική Θεμελίου